Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agenție plasare forte de munca din Arad, pune la dispoziție locuri de munca în Germania. Serviciu complet gratuit,fără taxa/comision procesare documente, nu asiguram noi transportul și nu se percep taxe în acest sens. Oferte de munca directe de la angajatori, detalii exacte despre cerințe și beneficii.

Cerinte

Condiții de îndeplinit pentru a beneficia de serviciile noastre: 1. Calificare și/sau experiență în domeniul solicitat 2. Cunoștințe limba germana, nivel conversațional 3. Seriozitate Agenția noastră colaborează cu angajatori din diferite domenii de activitate. Dispuși sa ne răsplătească serviciile dacă le prezentam candidați ce îndeplinesc cerințele ofertei de munca. Tu, căutător de loc de munca, dacă ai cunoștințe de germana la nivel conversațional, aplica acum la noi pe Mail: info(arond)avrpersonal.de un CV, iar noi promitem transparenta și seriozitate în vederea obținerii unui loc de munca.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Germana

5 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja