Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti tanar/a, ambitios/oasa si iti doresti o cariera in domeniul medical? Noi te putem ajuta sa-ti indeplinesti visul. Chiar daca NU AI O DIPLOMA, iti oferim posibilitatea de a face un curs in Anglia, in timp ce lucrezi si avansezi in cariera, curs care este redus cu peste 60% si se plateste in transe saptamanale, ca sa nu fi nevoit/a sa simti plata, iar la final, diploma iti ramane tie. Ce iti oferim: -Posibilitatea de a avansa in cariera -Dupa 7 zile ce ajungi acolo si semnezi contractul, primesti 100 Gbp pentru transport Ro-Uk -Acomodare Hotel: cazare, mic dejun si cina, pe parcursul Trainingului de initiere de 1 saptamana, la final primind diploma certificata si recunoscuta -o uniforma de lucru/an -Cazierul(care costa 95 Gbp) gratuit -Asigurare de malpraxis (care costa 61.60 Gbp) gratuit -Cazare permanenta in camera de 1 persoana in homecare (Doar colegii locuiesc cu tine) care este redus la 70 Gbp/saptamana -Asistenta in deschiderea unui cont in Uk -Asistenta in aplicarea la MNC PIN, valabil in UK -Sfaturi in legatura cu responsabilitatiile tale, sprijin 100% pe tot parcursul contractului -Asigurare de raspundere civila Salarizare(Pe 5 nivele): Care Assistants: - Starting rate: £7.85/hour - 4 months + : £8.20/hour - 12 months + : £8.50/hour Senior Carers: - £9.50/hour Home carers: -£7.50/hour Junior Nurses: - £9.20/hour Nurse RGN – qualified: - £15/hour

Cerinte

!! Pentru barbati este nevoie de experienta profesionala, acceptata si in Romania + Engleza mediu !!! Seriozitate, Profesionalism si nu in ultimul rand dorinta de cariera. Limba engelza minim B1 Doua acte de identitate Cazier curat CV in Limba Engleza

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja