Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma HR din Bucuresti, recruteaza URGENT bucatareasa cu experienta in cadrul unor restaurante de 4 si 5 stele in Bucuresti sau strainatate, minim 2 ani la acelasi loc de munca, pentru o familie importanta din Bucuresti Cerinte: - nefumatoare ; - varsta in jur de 40 de ani; - disponibilitate la program prelungit - fara obligatii - prezenta placuta. Program flexibil, salariu de 3000lei / luna.

Cerinte

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja