Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Companie specializata în domeniul construcțiilor sportive (terenuri de sport, suprafețe pentru uz sportiv, parchet, gazon artificial, suprafețe sintetice și turnate din cauciuc și poliuretan/acrilic...) angajează muncitori calificați sau necalificați (în vederea calificări la locul de munca sau urmând stagii de specializare/calificare) în vederea desfășurai activități/operațiilor necesare montajului și puneri în opera a meritalelor/produselor descrise mai sus, pe perioada nedeterminata/determinata, salariu negociabil (în funcție de nivelul de pregătire și/sau calificare), concediu și taxe-impozite, plătite.

Cerinte

- seriozitate. - studii nivel minim finalizate (de preferința domeniu tehnic). - liber de contract. - disponibilitate deplasare (în tara, eventual străinătate). - spirit practic și capacitate de învățare. - experienta minima în domeniul construcțiilor și/sau amenajărilor.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai