Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Selectam candidati pentru companii mari din Marea Britanie, pentru a lucra in depozite. Locurile sunt limitate, plecarile sunt rapide, candidatii trebuie sa cunoasca limba engleza la nivel de conversatie. »»» AVANTAJ!!! Nu se percep nici un fel de comisioane din partea angajatorului sau a firmei de recrutare.

Cerinte

Selectam candidati pentru companii mari din Marea Britanie pentru a lucra in depozite. Locurile sunt limitate, plecarile sunt rapide, candidatii trebuie sa cunoasca limba engleza la nivel de conversatie, sa fie sanatosi si dornici de munca. » Responsabilitatile lucratorilor: • manipularea marfurilor din depozit • mutarea bunurilor si produselor in depozit • incarcarea si descarcarea marfii si produselor din depozit • orice alte responsabilitati cerute de superiori. » CERINTE JOB: • se accepta femei, barbati si cupluri (prieteni sau sot-sotie); • nu este necesara nici un fel de experienta; • se ofera pregatire inainte de inceperea muncii; • nu este necesara nici un fel de calificare; • se cer cunostiinte de limba engleza (nivel de comunicare); • personalitate prietenoasa si devotament in munca;

100 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai