Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Persoanele care aparțin grupurilor vulnerabile vizate prin intermediul programului “SOCEC.NET – rețeaua economiei sociale”: familii monoparentale;persoane de etnie romă;persoane care au părasit timpuriu scoala; tineri peste 18 ani care părăsesc sistemul instituționalizat de protecție a copilului; sunt invitate să aplice la anunțul de mai jos: Centrul de Resurse pentru Cetățenie Activă angajează în cadrul sălii de sport înființată ca structură de economie socială în cadrul proiectului “SOCEC.NET – rețeaua economiei sociale”: 3 instructori de fitness 1 kinetoterapeut (timp parțial) 2 lucrători comerciali 2 specialiști masaj (timp parțial)

Cerinte

- Persoane active care vor să se activeze în domeniul wellness și frumusețe; - Disponibilitatea de a participa la cursurile de calificare/ specializare din cadrul proiectului; - Capacitatea de asimilare de noi cunoștințe; - Seriozitate și punctualitate; - Abilități de comunicare. Ce oferim: Salariu motivant; Oportunități de formare/ calificare profesională; Mediu de lucru motivat și incluziv care susține dezvoltarea personală și profesională. Vă rugăm să trimiteți CV-urile până la data de 20.03.2015.

8 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja