Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

ARG Solutions, prin partenerii sai germani, recruteaza muncitori calificati si necalificati in diferite domenii, cu precadere zonele Ingolstadt (Audi) , Munchën(BMW) , Mühldorf am Inn. Cerinte : 1. Limba germana nivel A2 MINIM OBLIGATORIU. 2. Seriozitate. 3. Disponibilitate de a munci pe termen lung in Germania. 4. OBLIGATORIU C.V. IN LIMBA GERMANA. NU AI NEVOIE DE EXPERIENTA SAU DE O MESERIE ANUME. APLICA CU C.V. -ul LA NOI SI NOI ITI OFERIM O SANSA GARANTAT. Se ofera : 1. Contract de munca pe termen nedeterminat. 2. Diurna incepand cu 10€/zi lucratoare, neimpozabila. 3. Adaos de breasla, pentru meseriile pentru care legislatia germana prevede acest lucru. 4. Tarife orare incepand cu 9,00 €/ora brut. 5. 24 de zile de concediu platite pe an. 6. Majoritatea locurilor de munca beneficiaza de program de munca de maxim 5 zile pe saptamana. 7. Alocatie pentru copii platita de statul german , chiar daca copilul nu este in Germania. 8. Cazare contra cost in locuinte de servici, tarife incepand cu 345€/luna. 9. Transport de la si pana la servici contra cost, 3€/zi. 10. Stabilitate si siguranta zilei de maine. 11. Un trai decent, in conditii de occident pentru tine si familia ta , intr-una din cele mai civilizate tari din Europa de Vest. Proiectul are la baza “LIMBA GERMANA NIVEL MINIM A2 OBLIGATORIU” si este singura conditie ce sta la baza selectarii candidatilor , adica daca vorbesti limba germana minim nivel A2, sigur pleci la munca in Germania pe termen lung, indiferent de meseria pe care o ai, daca esti calificat sau nu, daca ai sau nu experienta. Nu se percep comisioane si nici un fel de alte taxe, trebuie doar sa vorbesti limba germana nivel minim A2 si ai o sansa garantata de a munci in Germania , cu contract de munca german si toate beneficiile oferite de Bundesrepublik Deutschland. Nu rata aceasta ocazie si ofera-ti o sansa tie si familiei tale de a incepe o noua viata in Germania, prima putere economica europeana. Asteptam C.V.-urile d-voastra . NU EZITATI SA NE CONTACTATI !!! Ofertele de munca sunt nominale si se fac personalizat, fiecarui candidat in parte, functie de experienta sa in domeniu si de nivelul de limba germana stapanit.

Cerinte

Limba germana minim nivel A2, conditie OBLIGATORIE !!! Limba germana minim nivel A2, conditie OBLIGATORIE !!! Limba germana minim nivel A2, conditie OBLIGATORIE !!! Limba germana minim nivel A2, conditie OBLIGATORIE !!! Limba germana minim nivel A2, conditie OBLIGATORIE !!! Limba germana minim nivel A2, conditie OBLIGATORIE !!!

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

50 pozitii disponibile 33 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai