Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Căutăm candidați pentru un restaurant deosebit, proaspăt inaugurat în zona Pădurea Neagră din Germania. Restaurantul atrage mulți vizitatori și turiști datorită zonei dar mai ales al design-ului modern, al ambientului plăcut și al terasei care reprezintă atracția principală pe timp de vară.

Cerinte

OSPĂTAR Cerințe: Experiență relevantă pe un post similar Cunoștințe de limbă germană la nivel conversațional Amabilitate, corectitudine, atitudine pozitivă Beneficii: Contract german direct la angajator Program 5 zile/săptămână Salariu atractiv cu bonusuri BUCĂTAR Cerințe: Experiență relevantă pe un post similar NU e nevoie de limbă germană Responsabilitate, corectitudine, atitudine pozitivă Beneficii: Contract german direct la angajator Program 5 zile/săptămână Salariu atractiv Se prepară specialități germane

4 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai