Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Cautam urgent personal pentru constructia de vase, vapoare. Acestia vor lucra in 2 schimburi. Se ofera extra o mancare calda pe zi, Zona Würzburg, pe o perioada indelungata de timp - Tamplari - Montatori - Dulgheri - Siliconari - Electricieni - Instalatori Oferta noastra: - Loc de munca permanent la o firma renumita din Germania - Norma intreaga - Contract de munca pe o perioada nedeterminata de timp si o proba de 6 luni, in conformitate cu normele germane - Contractul va fi incheiat direct cu angajatorul, in Germania - Pachet salarial oferit: incepand cu 10,50 € brut/ora, + Sporuri: 6 € net /ora lucrata -> min. 1900 net - Se ofera avans saptamanal de 300 eur

Cerinte

- Cazarea costa intre 12-25 eur / noapte in functie de pretentiile candidatului si de zona in care se lucreaza - Salarizarea depinde- de experienta profesionala si cunostintele de limba germana

15 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai