Detalii loc de munca - Vase de croaziera

Descrierea jobului - Vase de croaziera

Agentia Ocean Jobs recruteaza urgent personal pentru navele de croaziera fluviale (Dunare/Rin/Elba), pentru sezonul 2018 (incepand cu luna martie). Interviurile au loc in Romania, direct cu angajatorul in 28,29 noiembrie, la Brasov. In departamentul hotel se fac urmatoarele recrutari: Ospatar/Ospatarite in restaurant Cameristi/Cameriste Receptioneri Hair Stylisti Personal feminim masaj terapist Spalator de vase Personal spalatorie (laundry) In departamentul culinar se fac urmatoarele recrutari: Junior Chef/Breakfast Chef Demi Chef Chef de Partie Sous Chef Executive Chef Cerinte: • Limba engleza – nivel conversational (obligatoriu) • Limba spaniola - nivel mediu, reprezinta avantaj • Limba germana - nivel mediu, reprezinta avantaj • Experienta minim 1-2 ani in domeniul in care aplicati • Experienta pe navele de croaziera reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie De ce sa alegi unul din aceste job-uri? • Salariu atractiv - intre 1500-3500 €/luna • 8-12 ore de munca/zi • Mancare si cazare incluse • Asigurare medicala • Transport asigurat • O data la 3-4 luni lucrate, posibilitate de vacanta 1-2 saptamani. Vacanta este platita! • Esti platit sa vizitezi lumea! Daca esti in cautarea unei provocari in cariera ta, asteptam CV-ul tau redactat in limba engleza.

Cerinte

Cerinte: • Limba engleza – nivel conversational (obligatoriu) • Limba spaniola - nivel mediu, reprezinta avantaj • Limba germana - nivel mediu, reprezinta avantaj • Experienta minim 1-2 ani in domeniul in care aplicati • Experienta pe navele de croaziera reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza, Germana

50 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai