Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Angajam 30 soferi de camion C+E interesati de o colaborare de lunga durata. Contractul de munca se semneaza direct cu compania. Elflein Transport und Logistik are o flota de peste 380 de masini moderne, toate echipate cu cele mai inalte standarde de siguranta si Euro 6. Ce va oferim: - salariu 1600 euro brut + diurna. - loc de munca stabil cu un contract de munca in Germania. - posibilitati de dezvoltare in cadrul companiei si suport. - program de lucru 6 saptamani cu 2 libere. - transportul dus-intors in Romania asigurat de companie - echipa internationala de planneri si soferi - transport intern si international. - locatii in Germania unde colegii nostrii se pot odihnii in fiecare zi si isi pot petrece week-endurile (cu masini de spalat, dusuri si bucatarie)

Cerinte

Cerinte: - 1 an experienta pe comunitate constituie avantaj - experienta cu Jumbo Road trains este apreciata - Cunostintele de limba germana si/sau engleza constituie un avantaj (un minim de cunostinte scris si vorbit) - cazier judiciar fara inscrieri - fisa medicala - Card tachograf - Atestat ADR valabil constituie avantaj

30 pozitii disponibile 34 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai