Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Slovacia

Descrierea jobului - Slovacia

Angajam personal, atât femei cât si barbati sau cupluri în industria electronica si auto, cu plecari urgente în Slovacia. Se lucreaza în 1-2-3 schimburi, intr-un schimb se câstiga aproximativ 22-25 euro + bonusuri. Primul avans se acora dupa primele 3 zile lucrate. Cazarea si transportul este asigurat gratuit. Totul este absolut gratuit, singura cheltuiala care o are în sarcina candidatul este adeverinta medicala si cazierul judiciar. ATENTIE! Exista unele persoane care în numele firmei noastre (Personal Agentura) posteaza anunturi asemanatoare. Pentru siguranta D-voastra utilizati doar acest 0.7.4.5-8.6.1.-4.7.9 numar de telefon. Noi lucram absolut legal, cu contracte legale.

Cerinte

- vârsta cuprinsa între 19 - 40 de ani - fără antecedente penale - 10 clase absolvite - avantaj au cei care au cunoştiinţe în domeniul electronicii sau auto - nu se cere limbă străină dar cei cunoscători au avantaje

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

100 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai