Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Slovacia

Descrierea jobului - Slovacia

Compania Express People recrutează la nivel național muncitori necalificați pentru muncă în străinătate la companii de renume. Puncte de lucru: In Cehia si Slovacia Posturi valabile: Operator producție Beneficii: - Transport asigurat din Oradea în Republica Cehă/Slovacia; - Transport decontat de la reședință până la Oradea; - Cazare asigurată pe întreaga perioadă contractuală; - Transport asigurat între locația de cazare și locul de muncă; - Bonusuri de prezență, calitate și performanță; Salariu: - Salariul poate ajunge până la 700€; - Se oferă bonusuri de performanță. Nu se percep taxe și comisioane pentru formarea dosarului.

Cerinte

Cerințe: -Studii: minim 8 clase. -Disciplină, seriozitate și conștiinciozitate la locul de muncă; -Disponibilitate de munca intre 8-12 ore/zi; -Disponibilitate de relocare -Cunoașterea limbii engleze nu este obligatorie, dar reprezintă avantaj

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai