Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- vanzari vacante catre clienti directi; - procesarea cererilor de oferte personalizate; - corespondenta cu clientii si consilierea acestora pentru a alege vacanta dorita; - identificarea potentialilor clienti si atragerea acestora catre produsele si serviciile oferite; - utilizarea sistemelor online si a platformelor specifice; - generarea documentelor de calatorie si a documentelor fiscale precum si inregistrarea facturilor de la furnizori si a incasarilor de la clienti; - participarea periodica la calatorii informative si training-uri de profil - distribuirea periodica de materiale promotionale catre clienti colaboratori. - alte activitati specifice departamentului de vanzari.

Cerinte

- studii superioare; - cunostinte avansate de limba engleza; - abilitati deosebite de comunicare (scrisa si orala), vanzare si negociere; - abilitati in identificarea potentialilor clienti, atragerea si fidelizarea acestora; - capacitate de a lucra constructiv in echipa; - persoana energica, gandire pozitiva, amabilitate si perseverenta; - constituie un avantaj cunoasterea sistemului de ticketing (Amadeus).

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja