Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

AMS Human Resources este firma specializata in furnizarea de servicii de recrutare/selectie, cu peste 10 ani experienta.  Clientul nostru este o importanta companie din Oradea, de zece ani pe piata, care comercializeaza organe de asamblare si sisteme de fixare, sisteme de fixare-ancorare, scule electrice si scule de mana, conectori metalici pentru lemn, snururi, lanturi, cabluri. Daca esti constiincios, motivat si de incredere, te asteptam sa aplici acum. ATRIBUTII: Promovarea si vanzarea produselor din magazine Consilierea si indrumarea clientilor Gestionarea stocului de produse Asigurarea unui necesar optim de produse pentru buna desfasurare a activitatii Intocmirea comenzilor pentru marfa Mentinerea si asigurarea curateniei la locul de munca BENEFICII: - 1300 lei la inceput (salariu fix) + comision din vanzari Program de lucru: Luni - Vineri de la 08:00 - 17:00 Fiecare a doua sambata de la 8:30 - 12:30

Cerinte

Bune abilitati de comunicare Rabdare, meticulozitate, indemanare, atentie distributiva, constiinciozitate, pragmatism Rezistenta la sarcini repetitive Capacitate de a lua decizii Persoana de incredere  Implicare in activitate  Atenție orientata catre client Dornic de performanta Nu necesita neaparat experienta

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai