Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC DONLUX CONSTRUCT SRL angajeaza ASISTENT MANAGER pe perioada nedeterminata, la sediul firmei de pe Soseaua Bucuresti-Targoviste nr. 201, Com. Mogosoaia,Jud. Ilfov. Daca esti o o persoană proactivă, deţii aptitudini de lider, responsabila, comunicativa, descurcareata si dispusa sa indeplineasca atributiile din fisa postului cu mare raspundere si seriozitate, te asteptam sa faci parte din echipa noastra. În calitate de asistent manager, zilnic interacţionezi cu o mulţime oameni. Aici, abilităţile de comunicare sunt absolut necesare pentru a trata într-o manieră profesionistă orice discuţie avută la birou. Asistent manager-ul trebuie să-şi asiste managerul, sa se poate ocupa de sarcinile de ultim moment, să rezolve problemele urgent. Pentru acest lucru, este nevoie de răbdare şi capacitatea de a lua decizii. Conditiile esentiale care trebuiesc indeplinite sunt: - experienta contabilitate primara - avantaj program SAGA - organizarea şedinţelor şi documentarea temelor cerute de director - elaborare rapoarte sau prezentări - rezolvarea problemelor legate de activităţi de secretariat - Tehnoredactarea diferitelor materiale si redactarea corespondentei zilnice. - Promovarea imaginii firmei prin activitatea pe care o desfasoara. - cunostinte avansate Excell si Word, Power Point - sa fii un bun cunoscator al limbii romane; - sa ai studii superioare terminate; - cunostinte engleza, la nivel mediu – scris si vorbit Beneficiile oferite de firma sunt: - salariul net: 2000 lei; - telefon de serviciu; - transport decontat.

Cerinte

Daca esti o o persoană proactivă, deţii aptitudini de lider, responsabila, comunicativa, descurcareata si dispusa sa indeplineasca atributiile din fisa postului cu mare raspundere si seriozitate, te asteptam sa faci parte din echipa noastra. În calitate de asistent manager, zilnic interacţionezi cu o mulţime oameni. Aici, abilităţile de comunicare sunt absolut necesare pentru a trata într-o manieră profesionistă orice discuţie avută la birou. Asistent manager-ul trebuie să-şi asiste managerul, sa se poate ocupa de sarcinile de ultim moment, să rezolve problemele urgent. Pentru acest lucru, este nevoie de răbdare şi capacitatea de a lua decizii.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja