Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma noastra angajeaza medici specialisti in: psihiatrie, stomatologie, ginecologie, ortopedie, pediatrie, anatomie patologica, oftalmologie. Locul de munca este intr-o clinica de renume, candidatul va trebui sa ofere asistenta medicala: examinare fizica, evaluarea rezultatelor, evaluarea testelor de laborator, crearea unui plan de tratament, controlul tratamentului, connducerea saptamanala a conferintelor de terapie, conducerea vizitei medicale, monitorizarea si actualizarea continua a echipanetului de urgenta, evaluari de personal, etc.

Cerinte

OBLIGATORIU cunostinte de limba germana minim nivel B2, experienta minim 3 ani in Medicina umana, experienta in diagnosticul si tratamentul bolilor in domeniu, empatie, munca in echipa, abilitatea de a promova dezvoltarea profesionala si sociala a angajatilor, gandirea economica in ceea ce priveste o diagnosticare si terapie rationala.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja