Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Zidari pentru constructii civile ( case de locuit ) Locatie NORTH _WEST Anglia , experienta minim 5 ani ( caramida , BCA , piatra ) 7-8 ore/zi , varsta maxim 60 de ani , plata: la 500-700 caramizi / zi = 100 GBP sau la 1000 caramizi / zi =320 GBP , transportul , cazarea si masa il privesc pe aplicant , asigurarea de sanatate pentru primele 3 luni de zile se face din tara cu specificarea = constructii Marea Britanie, forma de lucru : Contract de munca , cunostiinte de limba enleza la nivel mediu , perioada de proba platita o luna , CV in limba engleza , certificat de calificare sau specializare ( de e. Lucrator in piatra...) si doua referinte de la ultimii angajatori in domeniu acte necesare la dosar :CI , certificat de nastere / casatorie , diplome de studii sau calificare , adeverinta medicala cu apt de munca in constructii , cazier judiciar , 4 fotografii 3/4 , comisionul firmei se plateste la semnarea contractului la Bucuresti si este de ( echivalent a 300 de euro )

Cerinte

cunostiinte de limba enleza la nivel mediu , perioada de proba platita o luna , CV in limba engleza , certificat de calificare sau specializare ( de e. Lucrator in piatra...) si doua referinte de la ultimii angajatori in domeniu acte necesare la dosar :CI , certificat de nastere / casatorie , diplome de studii sau calificare , adeverinta medicala cu apt de munca in constructii , cazier judiciar , 4 fotografii 3/4 , comisionul firmei se plateste la semnarea contractului la Bucuresti si este de ( echivalent a 300 de euro )

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja