Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Anglia - soferi pentru depozite soferi C+E,pentru Marea Britanie. Salariul: 400-500 lire/saptamana; nivel conversational limba engleza Locul de amplasare:pe tot teritoriul Regatului Unit al Marii Britanii. experienta/documente pentru meserie. seriozitate,profesionalism, Germania, soferi C+E, salariul minim 1500 euro/luna Locul de munca :Koln Cerinte: experienta/documente pentru meserie. seriozitate,profesionalism, nivel conversational limba germana. Inscriere doar cu Cv pe: E-mail ,in vederea recrutarii ,selectiei si programarii la interviu. Site:plecariinstrainatate.eu- ( Program L- V : 12- 17 )

Cerinte

Cerinte: experienta/documente pentru meserie. seriozitate,profesionalism, limba tarii,la nivel conversational punctualitate,disponibilitate munca in echipe si ore suplimentare/schimburi.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja