Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Anglia -munca in depozite( pe tot teritoriul Marii Britanii). barbati/femei/cupluri intre 18-50 ani; experienta in domeniu nu este necesara, se ofera training la locul de munca; Program de lucru intre 37,5 ore – 60 ore saptaminal cu minim 7.20 Lire sterline / ora Candidatul ideal: Limba engleza nivel minim conversational (se vor sustine minim 2 interviuri in limba engleza,in tara , la plasarea in Marea Britanie, in contact direct cu partenerii britanici, in cadrul unui interviu telefonic sau prin conferinta Skype,dar si la angajare in UK ); Descrierea jobului: Localizarea / Identificarea si transportul produselor de la locatia lor din depozit, spre zonele de ansamblare a comenzilor (picking); Impachetarea comenzilor (packing); Beneficii : -contract de munca pe perioada nedeterminata; - posibilitatea de efectuarea orelor suplimentare; - cazare asigurata contra cost; - cresteri salariale in functie de performante; -Salariul de baza intre £ 7.20-9.42 £ / ora dar poate varia in functie de ore si tura; -Vacanta platita 28 zile lucratoare pe an -Se ofera training la locul de munca -Exista cantina in fiecare Centru de Distributie care serveste mancare calda la preturi reduse pentru angajati Locul de amplasare:pe tot teritoriul Regatului Unit al Marii Britanii. Posturile sunt disponibile imediat Plecari saptamanale. Inscriere doar cu Cv pe: E-mail ,in vederea recrutarii ,selectiei si programarii la interviu. Site:plecariinstrainatate.eu . Tel:.......... ( Program L- V : 12- 17 )

Cerinte

cerinte : seriozitate ,punctualitate, disponibilitate munca in echipe si ore suplimentare/schimburi. Dispus pentru program de munca in schimburi, incluzand si zile de weekend; Dispus sa lucreze ore suplimentare platite O buna atentiei la detaliu si dexteritate;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja