Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Anglia - Urgent tineri / e cunoscatori de limba engleza la nivel mediu pentru distribuie pliante in Londra , serviciile se platesc cu 35GBP / zi prima luna , plata la sfarsitul lunii, din a doua luna 37,5 GBP/luna, program de lucru 4-5 ore / zi , 7 zile /saptamana , plata bilunara, masa si transportul il privesec pe aplicant , interviu cu angajatorul online pe skype ,la semnarea contractului se achita un comision de 200 euro , Documente necesare : CI , certificat de nastere / casatorie , diploma de studii , adeverinta medicala de la medicul de familie, cazier judiciar, 4 totografii 3/4

Cerinte

tineri cunoscatori de limba engleza , varsta limita 35 de ani , se admit si cupluri, se lucreaza in fiecare zi cate 4-5 ore , 365 zile / an in prima luna plata se face la incheierea perioadei din a doua luna se face bilunar ( avans / chenzina )

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja