Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC YSIIEA SRL recruteaza personal pentru un parc de distractii din Anglia pe post de animator - mascota (dinozaur). Salarizarea se face la ora, 7,50 GBP/ ora. Se lucreaza 40 de ore + pe saptamana. Cazarea este asigurata de angajator, contra sumei de 25 GBP/ saptamana. Responsabilitati: Postul de animator mascota presupune realizarea plimbarilor in parcul de distractii, relationarea cu clientii (mimica, conversatie, dans, joc) purtand costumul de mascota (dinozaur); Antrenare copii la joc in parcul de distractie. Supraveghere copii parc de distractii, initiere-coordonare activitati distractiv-educative pentru copii.

Cerinte

Cerintele postului: Pentru aceasta pozitie, este necesar sa cunoasteti limba engleza la un nivel conversational. Experienta anterioara in parcuri de distractii reprezinta un avantaj. Pentru a aplica, va rugam sa trimiteti un CV in limba engleza.

2 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai