Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Firma organizare evenimente, angajeaza personal cu sau fara experienta in domeniile Educatie si Entertainment, respectiv animatori petreceri pentru copii si adolescenti, precum si lucratori comerciali pentru loc de joaca. Program de lucru flexibil, part time sau full time. Salariu peste nivelul pietei. Cresteri salariale periodice in functie de performanta. Sistem de bonusare in functie de activitate. Formare profesionala si training permanent. Sistem de plata variabila suplimentara pentru participarea la evenimentele speciale. Mediu de lucru placut si distractiv. Posibilitate de promovare pe pozitii de coordonare. Valorizam creativitatea si onestitatea tuturor celor care lucreaza cu noi.

Cerinte

Ca sa fi performant nu trebuie sa fii tanar cum se lauda multi, trebuie sa si dovedesti asta. Spiritul trebuie sa fie tanar ca si ceilalti sa te perceapa ca valoare si mai tarziu un model. Este apreciata capacitatea de lucru fara supervizare, rezistenta la stres si atentia selectiva si distributiva. Creativitatea exprimata va cere spontaneitate, empatie, lipsa tracului la public, fluenta si originalitate verbala si cum se spune colocvial „ o minte rapida”. Daca te-ai regasit pana aici, vom mai plusa cerand un spirit ludic natural si buna capacitate de miscare scenica. Multi considera cerintele placute, ceea ce ne-am dori si noi. Bucuria la locul de munca este importanta. Lucrand cu copiii, lucrurile se pot schimba de la zi la zi, asa ca toleranta fata de schimbare si impartirea eficienta a timpului sunt calitati personale pe care le cautam la noii colegi. Precum ati vazut majoritatea cerintelor nu necesita studii speciale si se spune ca s-ar putea dobandi invatand in cadrul activitatii, in schimb orice experienta anterioara este apreciata, cursuri actoricesti, coregrafie, improvizatie, animatie, etc.

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai