Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Descrierea companiei Grupul de firme ASCENDENT este cel mai experimentat si mai mare grup de profil, activ, din Brasov. Este singura companie ce oferă de asemenea pregătirea și suportul necesar, pentru dezvoltarea rapidă a unei cariere în domeniu. in regim de excelenta. Pozitia se recomanda pentru cel ce isi doreste independenta financiara, un program flexibil si are deschidere catre oportunitatile propuse de cel mai performant si competitiv sistem de lucru existent astazi in domeniu, care garanteaza castiguri lunare de minim 1.200 Euro. Ce oferim: - portofoliu clienti acumulat in peste 22 de ani de activitate continua; - cel mai performant sistem de lucru, existent astazi in domeniu la nivel mondial, cu vechime din 1908; - locatie birou Brasov,ultracentral; - brand recunoscut ; - sala prezentare, pentru clienti, tip cinema, inclusiv proiectie 3D; - prezentare utilizand - tur virtual 360°; - comisionul maxim pentru colaborator: pana la 80%; - cea mai mare companie, ca numar de colaboratori, in domeniu ; - training si suport - pachet profesional specializat si personalizat; - sistem de colaborare la nivel local, national si global, peste 1,1 milioane de membri colaboratori activi; - independenta financiara; - program flexibil; - castiguri lunare, garantate de sistemul companiei ASCENDENT IMOBILIARE, minim 1.200 Euro/ luna: - dezvoltare personala. Posturi disponibile: 6 pentru filiala Brasov Pasi: 1.Depunerea CV-lui + Recomandare 2.Stabilirea unei primei intalnirii, pentru prezentarea activitatii noastre 3.Interviu detaliat 4.Perioada de acomodare si specializare Adresa: Brasov, Strada Nicolae Iorga, nr.14 Telefoane contact: 0736797203 0373741303

Cerinte

Profilul colaboratorului nostru: - experienta in: functii sau pozitii de conducere, anteprenoriat, managment, imobiliare, marketing, vanzari directe, asigurari, relatii cu publicul, invatamant sau similare. -gandire si actiune anteprenoriala; -responsabilitate personala; -entuziasm; -sa ii placa relationarea directa cu oamenii; -aspect elegant si siguranta de sine; -interesul de a castiga minim 1.200 Euro lunar; -sa isi doreasca un program flexibil, independenta, un mediu de lucru unde poate si isi valorifice cunostintele si abilitatile sale in ascendenta.

4 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane