Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CPL Healthcare recruteaza asistenti medicali pentru o serie de posturi disponibile in azile de batrani si clinici private din Irlanda. Ingrijirea varstnicilor este un domeniu care afla in continua dezvoltare, si in care veti putea obtine o serie de beneficii materiale dar si personale, precum si o buna balanta intre viata profesionala si personala. Majoritatea posturilor disponibile sunt full-time, cu contract pe perioada nedeterminata. Pozitiile vacante se afla intr-o multitudine de azile de batrani si sunt deschise atat noilor absolventi, cat si asistentilor medicali cu experienta. Beneficii - Salariul depinde de experienta, de la 14€/ora pentru proaspta calificati, pana la 20€/ora pentru cei cu experienta - Training gratuit si cursuri de insertie in noul sistem - Cazare sau asistenta in vederea gasirii unei cazari CPL Healthcare va ofera urmatoarele servicii: - Consultanta si sprijin in obtinerea PIN-ului (echivalentul autorizatiei de libera practica) - Sprijin in pregatirea interviului in limba engleza: sugestii de intrebari si raspunsuri, etc - Posibilitatea de a da interviu pe Skype, intr-un mediu in care te simti mai confortabil - Verificarea documentelor necesare pentru angajare - Plasarea la un loc de munca fara a achita comision de mediere!!!

Cerinte

Cerinte: - Este necesara inscrierea la Irish Nursing Board (in unele situatii exista si posibilitatea de a incepe mai devreme, ca si infirmier pana cand va obtineti PIN-ul) - Nivel mediu al limbii engleze - Nu este necesar IELTS-ul

15 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja