Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Vrei sa iti gasesti un loc de munca atractiv pana de sarbatori? Vrei sa ai bani sa le faci cadouri familiei si prietenilor? Noi iti propunem o oportunitate de job! Suntem firma Evolution HCC si recrutam pentru clientul nostru, un restaurant de 3*** situat langa Cluj-Napoca. Te intrebi de ce e atat de atractiv? Atunci trebuie sa stii ca: - experienta NU este necesara; - vei primi un salariu fix+ tips; - vei lucra cu un personal tanar si deschis; - vei invata si vei capata experienta profesionala; - nu trebuie sa iti faci griji pentru transport, deoarece va fi decontat.

Cerinte

Ce ar trebui sa faci tu pentru a primi job-ul? - sa fii responsabil si punctual; - sa fii comunicativ in relatiile cu clientii; - sa fii disponibil sa lucrezi in ture. Ti-am captat atentia? Atunci trimite-ne CV-ul tau!

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai