Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca esti o persoana sociabila , flexibila , activa , dinamica , serioasa , punctuala , atunci te asteptam in echipa noastra in calitate de operator sondaje de opinie (in door). Locatie desfasurare proiect: Bucuresti Mall (Mall Vitan) Responsabilitatile tale in calitate de Operator Sondaje de Opinie: • Realizarea de interviuri la intrarile locatiei (in interiorul mall-ului) • Inregistrarea intocmai a raspunsurilor oferite de respondenti • Explicarea continutului si a necesitatii studiului catre respondenti. • Capacitate de persuasiune; • Fluenta si cursivitate in vorbire; • Seriozitate si punctualitate; • Disponibilitate de lucru – minim 4 ore/ zi; Program luni – duminica: 13:00 – 21:00 sau part time: 13:00 – 17:00 sau 17:00 – 21:00 • Seriozitate - finalizarea tuturor proiectelor in care se implica.

Cerinte

Oferta (bonusuri, beneficii): • Mediu de lucru tanar si placut; • Posibilitatea de a desfasura activitati cu program flexibil care va vor aduce un venit suplimentar; • Training de specialitate la inceputul proiectului si suport pe parcursul intregului proiect • Posibilitatea unei cariere in interiorul companiei; Cum ne putem cunoaste ? Aplicand la acest job, direct, sau trimitand CV-ul la adresa mentionata.

10 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja