Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Clientul nostru, prima firma de curierat din Romania, cauta sa isi mareasca echipa. Descrierea jobului • Dezvoltarea si mentenanta aplicatiei Web Express si a site-ului Urgent Cargus • Gestionarea bazei de date a aplicatiei Web Express • Interconectarea cu aplicatia Curier Soft • Interconectarea cu clentii prin interfete de tip API si arhitecturi REST • Oferirea de suport la cererea colegilor din companiei

Cerinte

Candidatul ideal • Experienta cu baze de date • Cunostinte avansate de MS SQL, ASP.NET C#, platforma Microsoft Azure, java Script, Html, Css, tehnologie REST • Experinta in domeniu de minim 5 ani • Experienta in dezvoltarea de scripturi/ queries ce lucreaza cu baze de date foarte mari • Abilitati de intelegere a tehnologiilor folosite la dezvoltarea bazelor de date • Limba engleza – nivel mediu • Capacitate buna de analiza si sinteza • Abilitatea de adaptare rapida • Abilitati de comunicare atat cu colegii interni cat si cu providerii companiei Urgent Cargus

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai