Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Toreto SRL, angajeaza Area Sales Manager (Timisoara, Brasov) Candidatul ideal: - studii medii/superioare - avantaj experienta in vanzari industriale - abilitati de relationare, comunicare si negociere - titular al unei Intreprinderi Individule , PFA sau SRL - permis de conducere categoria B, vechime minim 3 ani(fara evenimente rutiere) - disponibilitate pentru deplasari

Cerinte

Responsabilitati : - contactarea clientilor actuali si atragerea de noi parteneri in vederea stabilirii de relatii de colaborare -respectarea rutingului zilnic stabilit /numar de client vizitati -raportarea zilnica a activitatii desfasurate -incasarea facturilor emise la termenele stabilite Beneficii: - colaborare cu o echipa orientata spre rezultate - mediu de lucru stimulativ - retributie compusa din parte fixa +comision din vanzari - suport technic din partea companiei - suport logistic:masina,telefon de serviciu

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja