Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC recruteaza AREA SALES MANAGER pentru unul din clientii sai, companie multinationala ce activeaza in industria de automobile, care activeaza in domneiul industrial prin dezvoltarea si implementarea solutiilor de Lean Manufacturing. Pe langa un mediu de lucru profesionist, ti se ofera: - oportunitatea de a te dezvolta professional; - contactul direct cu clientii; - mediu de lucru dinamic si antrenant; - oportunitatea de promovare; - pachet salarial atractiv; - asigurarea accesoriilor necesare unei bune activitati.

Cerinte

Daca esti interesat sa faci parte dintr-o companie de top premium aflata in plina ascensiune este nevoie sa detii: - studii superioare; - cunostinte avansate de MS Office; - experienta pe o pozitie similara 2 ani; - orientata spre o continua dezvoltare; - experienta in coordonare si motivarea echipelor. Ce trebuie sa faci? - sa administrezi si sa dezvolti portofoliul de clienti din zona desemnata; - sa mentii si sa dezvolti relatia cu clientii existenti; - indeplinirea obiectivelor stabilite impreuna cu echipa de conducere; - stabilirea agendei lunare de activitati; - intocmirea rapoartelor saptamanale in urma activitatii; - participarea la negocieri si preluarea comenzilor; - participarea la intalnirile cu clientii.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja