Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

ANGAJAM Arhitect/Inginer Proiectare Anul 2016 a fost un an fantastic pentru noi si vrem ca 2017 sa fie cel putin de doua ori mai bun. De aceea avem nevoie de forte noi si oameni noi cu initiativa in echipa noastra. Primul post disponibil este cel de arhitect/inginer proiectare. Cum ar trebui sa fie aceasta persoana ca sa fie si ea si noi multumiti de colaborare? 1. Sa stie sa zambeasca si sa stie sa se distreze. Suntem o echipa “neserioasa” si daca nu este pregatita pentru fun, nu avem chef de ea. 2. Sa fie de gasca. Ne intelegem super bine in firma si nu vrem sa strice cineva atmosfera. 3. Sa fie dispusa sa invete. Daca nu invata, nu creste. Daca nu creste, firma nu creste. 4. Sa se imbrace frumos – da, imaginea ei/noastra transmite imaginea firmei. 5. Sa fie organizata. 6. Sa fie atenta la detalii. 7. Sa fie harnica. Lenea nu are ce cauta la noi in echipa si ne plac doar oamenii care sunt dispusi sa dea 110%. 8. Sa fie descurcareata si persistenta. Cand ii dam o situatie de rezolvat sa nu se opreasca pana nu gaseste solutia. 9. Sa stie sa vorbeasca frumos la telefon si sa scrie frumos (educat). 10. Sa stie limba engleza. 11. Sa stie sa conduca. Din cand in cand o sa fie nevoie sa rezolve diferite lucruri si va trebui sa foloseasca masina firmei pentru asta. 12. Poate sa fie proaspat absolventa. Nu conteaza varsta, conteaza numai atitudinea.

Cerinte

Ce o sa faca aceasta persoana? 1. Ofertare si proiectare (sa stie sa lucreze/randeze in programe precum AutoCad, PrDMax, etc). 2. E-mail-uri si telefoane. 3. Follow-up clienti si prospecti. 4. Negociere si incheiere contracte. 5. Intalniri cu potentiali clienti. 6. Prospectare si actualizare baza de date clienti si prospecti. 7. …lasam loc liber pentru ce idei ne mai vin in minte pe parcurs. Ce oferim in schimb? 1. Salariu fix. 2. Bonusuri de performanta si comisioane in urma contractelor incheiate. 3. Laptop. 4. Telefon. 5. Birou. 6. Atmosfera de lucru placuta. 7. Distractie. 8. Seriozitate. 9. Cadouri si surprize. 10. Carti de vizita.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai