Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asamblarea calculatoarelor conform cu procedurile stabilite; Diagnosticare(pre-test); Depanare folosind echipamentul original; Testarea componentelor; Impachetarea echipamentelor – BENEFICII: – Salariu de 3.5 euro /ora – Avans pentru masa saptamanal de 40-50 euro – Cazare gratuita in camere de 2-4 persoane transport gratuit la locul de munca * Cei care nu stau pe cazarea asigurata de firma vor primi 3000 Kc/persoana bani pentru chirie * Pentru cupluri camere de 2 persoane – Transport gratuit din Romania in Cehia -Contract de munca – Asigurare medicala – Echipament special de protectie – Card special de acces in firma

Cerinte

Vreti sa fiti recompensat pentru munca Dvs corect? Va oferim locuri de munca pe perioada nedeterminata, pentru barbati, femei si cupluri. Munca in: - producția calculatoare ->Salar intre 550-800euro/luna ->Bonusuri de performanta ->Cazare gratuita ->Transport gratuit ->Nu percepem comision Cautam persoane reponsabile, serioase si cu pofta de munca. disponibile sa lucreze ore suplimentare si in schimburi. Daca v-am convins, sunati-ne si va rezervam plecarea!

20 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja