Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Munca Strainatate SRL cauta barbati interesati sa lucreze ca si operatori asamblare rulote/ remorci, vagoane pentru transport cai. Responsabilitatile vor include: - Citirea desenelor tehnice de baza - Folosirea a diferite unelte de mana pentru construirea remorcilor si a vagoanelor - Asamblare produselor folosind șurubelnițe, chei de piuliță, mașini de găurit electrice Toata munca este manuala si include ridicarea unor greutati si putina sudura. Salarizarea este de la 8 lire/ora in primele 12 luni , urmand sa creasca dupa aceea la 8.73 lire pe ora. NU PERCEPEM COMISION PENTRU ACEASTA OFERTA !! Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de un broker imobiliar din Marea Britanie contra cost. In momentul in care veti ajunge in Anglia va trebui sa avei in jur 300 -350 de lire pentru cazare( primele 2 saptamani) + o taxa a agentiei imobiliare din UK.

Cerinte

Candidatii de succes vor fi: -harnici, de incredere si seriosi la locul munca - vor fi disponibili sa lucreze peste program - capabili sa demonstreze experienta in asamablare, de preferat intr-un domeniu de inginerie - limba engleza la nivel mediu-avansat

20 pozitii disponibile 32 persoane au aplicat deja