Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

CASTIGA € 3.000 pe lună Una dintre companiile lider de plasare al Europei este în căutare de operatori de constructii (pentru un contract pe termen lung) Pentru a trăi și lucra în Marea Britanie. Descrierea postului: Avem un profil de client pentru constructii din Marea Britanie cauta operatori cu experiență / echipe pentru a efectua lucrari de conductă și lucrări de excavare.Lucrarea este de lucru manual, predominant excavarea și reintroducerea ambelor tipuri de suprafețe dure și moi, de ex. drumuri, trotuare si margini. Acestea sunt posturi permanente cu normă întreagă în principal în sud-vestul Regatului Unit. Va oferim suport in ceea ce priveste cazarea. Experienta in constructii civile, conductă / țeavă Micro șanturi este de preferat Reintroducerea cu astfalt si beton Experienta pe un mini excavator ar fi un avantaj Acreditari de tipul NRSWA, NPORS sau SCPC sunt bine venite Trebuie sa aiba un nivel bun de limba engleza. Va rugam sa trimiteti CV-ul in limba engleza cu datele de contact si consultantul nostru o sa va contacteze direct.

Cerinte

Limba engleza nivel mediu Experienta pe un mini excavator ar fi de preferat Experienta in lucrul cu suprafete moi si dure Asfalt/drumuri/margini Experienta in exacavare Experienta in lucrul cu beton/asfalt

30 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai