Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditii de recrutare: - Obligatoriu: minimum 10 luni experienta - Studii recunoscute: La acest loc de munca pot aplica asistentii medicali care au absolvit fie Facultatea de 3 ani, sau colegiu de 3 ani, scoala postliceala. De asemenea se incadreaza si asistentii medicali cu 2 ani de liceu sanitar plus un an de echivalare. - Acte dovedidoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau recomandare de la Ministerul Sanatatii, Certificat de Membru la OAMMR, - Cunostinte medii nivel B2 - PIN number sau in curs de inregistrare la NMC - Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca,

Cerinte

Oferta: - Perioada contractului: permanenta cu 6 luni perioada de training si practica clinica - Salariul cuprins intre £21,388 to £27,901 de lire sterline pe an, - Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana - Asigurari sociale, - Asigurari medicale, - Cazare asigurata de angajator contra cost - Ore suplimentare , - Concediu platit, - Bonusuri- prime de concediu, - Se ofera training intre 4-6 saptamani de catre angajator,

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja