Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatie : Marea Britanie Sistem Privat Conditii de recrutare: - Obligatoriu: minimum 2 an de experienta pe sectia de pediatrie - Studii recunoscute: Diploma asistent medical padiatru. - Acte dovedidoare : Diploma de Asistent Medical Pediatru+ Certificat de Conformitate sau recomandare de la Ministerul Sanatatii, Certificat de Membru la OAMMR, - Cunostinte medii nivel B2 - Pin number sau in curs de inregistrare la NMC - Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca,

Cerinte

Oferta: - Perioada contractului: permanenta cu 6 luni perioada de training si practica clinica - Salariul cuprins intre £ 24,000 – 32,500 de lire sterline pe an, - Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana ,. - Asigurari sociale, Acces la schema de pensie - Asigurari medicale,in caz de accidente ,invaliditate boala, deces - Cazare asigurata de angajator - Ore suplimentare , - Concediu platit 25 de zile plus zile libere de sarbatoare legale nationale, - Bonusuri- prime de concediu, - Se ofera training si posibilitate de continuare a studiilor,

16 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja