Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA ASISTENTI MEDICALI CU EXPERIENTA PE PNEUMOLOGIE PENTRU UN SPITAL ( NHS) DIN MAREA BRITANIE Regiunea: Locatia: Regatul Unit al Marii Britanii- Redhill, Surrey Se cauta asistenti medicali cu experienta pe PNEUMOLOGIE Pentru a fi angajati in spital in sistemul NHS –( Sistemul Public din UK) BAND5 SI BAND6 Conditii de recrutare: • Experienta minimum 1 an pe sectiile mentionate mai sus • Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit • Inregistrare la NMC/ In curs de inregistrare la NMC • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca • Studii recunoscute: La acest loc de munca pot aplica asistentii medicali care au absolvit Facultatea de 3 ani, colegiu de 3 ani sau scoala postliceala. De asemenea se incadreaza si asistentii medicali cu 2 ani de liceu sanitar plus un an de echivalare. • Acte dovedidoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau recomandare de la Ministerul Sanatatii,Certificat de Membru la OAMMR,

Cerinte

Oferta de munca: • Perioada contractului: un an de zile cu posibilitate de prelungire • Parcare gratuita si acces la restaurantul personalului • Salariul este : BAND 5 : 21, 388 si 27,901 lire sterline Brut pe an BAND 6 : 25,783 si 34,530 lire sterline Brut pe an • Program : minimum 38 de ore pe saptamana • Continuare pentru pregatire profesionla • Acces la Asigurarile medicale din sistemul public • Acces la Schema de Pensie • Cazare asigurata de angajator contra cost • Ore suplimentare disponibile • Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 25 de zile + zile de sarbatoare legala nationala • Uniforma • Asigurare de sanatate si de viata

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja