Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA ASISTENTI MEDICALI PENTRU MAREA BRITANIE UN ANGAJATOR DIN MAREA BRITANIE VINE SA SUSTINA INTERVIURI TIMISOARA 14 APRILIE 2014 Regiunea: Locatia: Regatul Unit al Marii Britanii Conditii de recrutare: • Se accepta si absolventi promotia 2013 • Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit • Inregistrare la NMC/ In curs de inregistrare la NMC • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca • Studii recunoscute: La acest loc de munca pot aplica asistentii medicali care au absolvit Facultatea de 3 ani, colegiu de 3 ani sau scoala postliceala. De asemenea se incadreaza si asistentii medicali cu 2 ani de liceu sanitar plus un an de echivalare. • Acte dovedidoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau recomandare de la Ministerul Sanatatii,Certificat de Membru la OAMMR,

Cerinte

Oferta de munca: • Perioada contractului: un an de zile cu posibilitate de prelungire • Perioada de proba este de 3 luni • Salariul esteMINIMUM 11 lire sterline pe ora Brut • Se lucreaza intre 37.5 – 44 ore pe saptamana • Beneficiati de Asigurarile Sociale • Acces la Asigurarile medicale din sistemul public • Acces la Schema de Pensie • Cazare asigurata de angajator contra cost • Ore suplimentare disponibile • Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 28 de zile (5,6 saptamani) • Bilet de avion platit de angajator • Sprijin in relocare

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja