Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Regiunea: Locatia: Anglia, Scotia, Tara Galilor, Irlanda de Nord Locul de munca: Sector Privat – Centru de Ingrijire Conditii de recrutare: - Obligatoriu :minimum 3 luni de experienta / se accepta si voluntariat - Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit - Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC - Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Cerinte

Oferta de munca: - Perioada contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire a contractului - Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei - Salariul pe pozitia de Asistent Medical va fi cuprins intre £12.00 - £14.00 lire sterline pe ora - Salariul pe pozitia de Infirmier este de 8 lire sterline pe ora - Se lucreaza in medie 40 ore pe saptamana - Beneficiati de Asigurari Sociale - Beneficiati de Asigurari medicale - Acces la Schema de Pensie - Sprijin in cautarea unei cazari - Sprijin in plata primei luni la chirie/ depozit - Biletul de avion platit de angajator - Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile - Posibilitati de formare profesionale si cursuri

40 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja