Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatii: Great Yarmouth Stevenage Cowbridge Herts Llandundno Hailsham Tywyn Wells Oxford Worcester Blandford Durham Leighton Buzzard Colwyn Bay Bedford South Molton Northumberland WSM Gloucester Tenby Colwyn Bay Pembroke Tooting Chepstow Minehead Hereford Bournemouth Newport Devon Sussex Poole Sussex Cornwall North Wales Rhondda Rotherham London Brecon Sussex Limerick, Ireland Southampton Stradbally, Ireland London / Croyden Derby Hereford Conditii de recrutare: Obligatoriu :minimum 1 an de experienta Cunostinte avansat de limba engleza scris si vorbit Inregistrare la NMC/ In curs de inregistrare la NMC Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Cerinte

• Perioada contractului: intre 1 si 3 ani • Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei • Salariul este de £11 ,50- 15 lire sterline brut pe ora • Se lucreaza 37,5 ore pe saptamana • Beneficiati de Asigurari Sociale • Beneficiati de Asigurari medicale • Acces la Schema de Pensie • Cazare asigurata de angajator contra cost, Prima luna de chirie platita de catre angajator si dedusa din salar pe o perioada de 6 luni • Biletul de avion platit de fiecare candidat in parte • Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile • Sprijin in relocare

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja