Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Regiunea: Locatia: Anglia- Southampton, Winchester, Bournemouth, New Milton Locul de munca: Sector Privat – Centru de Ingrijire About the Company – the Company’s purpose is to help people live longer, healthier, happier lives and the 52,000 people they employ are at the heart of making this a reality. Do you want to play a part in their success? If you've got the belief, the drive and the talent to help them in their ambition to become a true healthcare partner then we want to hear from you! Conditii de recrutare: - Obligatoriu :minimum 1 an de experienta / se accepta si voluntariat - Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit - Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC - Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Cerinte

Oferta de munca: - Perioada contractului: permanenta - Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei - Salariul pe pozitia de Asistent Medical va fi cuprinsa intre 12-14 lire sterline pe ora - Se lucreaza in medie 36 ore pe saptamana - Beneficiati de Asigurari Sociale - Beneficiati de Asigurari medicale - Acces la Schema de Pensie - Cazare asigurata de angajator contra cost - Sprijin in relocare- biletul de avion platit de catre angajator - Cazare gratuita pentru prima luna - Sprijin financiar cu inregistrarea la NMC - Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile - Posibilitati de formare profesionale si cursuri

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja