Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recruteaza un Asistent Brand Manager pentru o companie multinationala specializata in domeniul FMCG. Responsabilitati: - Realizarea rapoartelor periodice conform cerintelor Brand Managerului; - Actualizarea constanta a Prezentarilor PowerPoint; - Urmarirea facturilor si predarea acestora Departamentului Financiar; - Mentinerea legaturii cu Departamentul de Logistica; - Mentinerea relatiei cu agentia de creatie acolo unde este cazul.

Cerinte

Cerinte: - Studii in marketing – reprezinta un avantaj; - Engleza la nivel avansat (inteles/scris/vorbit); - Experienta anterioara – constituie un avantaj; - Cunoasterea pachetului Microsoft Office la nivel mediu spre avansat (realizarea de rapoarte, grafice, prezentari, etc.); - Persoana adaptabila, cu bune abilitati de comunicare; - Abilitati logico-matematice. Beneficii Oferite: - Salariu fix; - Bonuri de masa; - Colaborare pe termen lung; - Mediu de lucru multinational.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja