Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: -emiterea de facturi si inregistrarea in programul de contabilitate a facturilor de la furnizori si a facturilor emise catre client; -evidenta platilor si a incasarilor (casa, banca , trezorerie) precum si inregistrarea acestora in contabilitate; -evidenta si procesarea deconturilor; -indosarierea documentelor; -relatia cu banca si cu trezoreria (extrase de cont, intocmire ordine de plata), relatia cu Registrul Comertului (depunere bilant, infiintare punct de lucru); -realizarea altor raportari/situatii solicitate de seful direct.

Cerinte

- Absolvent de studii superioare economice; - Experienta anterioara similara de minim 1 an; - Abilitati foarte bune de operare PC (Excel, Word, Internet, softuri de contabilitate); - Persoana organizata, atenta la detalii, ordonata.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja