Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam candidatul ideal pentru angajatorul nostru din UK – companie cu o experienta de peste 30 de ani in industria de reciclare plastic. Job: Asistent - Departamentul administrativ Pozitia va fi in cadrul echipei de transport facilitand legatura cu furnizorii, transportatorii, negocirile de pret si organizarea operatiunilor de colectare si livrare a produselor folosind sistemul SAP integrat. Experienta pe departamentul administrativ este un avantaj insa nu este o cerinta obligatorie.

Cerinte

- Limba engleza nivel mediu / avansat - Experienta de lcuru si cunostinte de operare MS Office - Orientat spre clienti si gasirea de solutii - Aptitudini bune de comunicare, operare telefon si spirit analitic - Se lucreaza dupa un program exigent asadar trebuie sa puteti lucra sub presiune si sa aveti o atitudine “ can do and will do”.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja