Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

EVOLUTION HCC recruteaza un Asistent Director General pentru unul din clientii sai din Cluj Napoca, producator de mobilier cu renume national si international in continua dezvoltare, unde activeaza o echipa tanara a caror principii reprezinta sustinerea reciproca, dezvoltarea profesionala si colegialitatea. Pe langa un mediu de lucru placut si motivant se ofera: - oportunitati de a te dezvolta profesional; - posibilitatea de a lucra si a te dezvolta alaturi de colegi; - pachet salarial motivant; - bonuri de masa; - transport asigurat; - posibilitati reale de avansare in cadrul companiei.

Cerinte

Ne-am dori o persoana care sa detina: - experienta minim 1 an pe o pozitie de asistent manager; - cunostinte Microsoft Office (Excel-nivel mediu); - limba engleza nivel avansat; - capacitate de raspundere si organizata; - un caracter proactiv si abilitati de comunicare; - cunostinte ale sistemului ERP – constituie un avantaj. Vino sa ne cunoastem! Aplica acum si trimite-ne CV-ul tau!

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai