Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Companie din Cluj Napoca, producatoare de mobilier cu renume national si international in continua dezvoltare, cauta Asistent Director General. In cadrul firmei activeaza o echipa tanara a caror principii reprezinta sustinerea reciproca, dezvoltarea profesionala si colegialitatea. Pe langa un mediu de lucru placut si motivant se ofera: – oportunitati de a te dezvolta profesional; – posibilitatea de a lucra si a te dezvolta alaturi de colegi; – pachet salarial motivant, peste medie; – bonuri de masa; – transport asigurat; – posibilitati reale de avansare in cadrul companiei.

Cerinte

Persoana trebuie sa detina: – experienta minim 1 an pe o pozitie de asistent manager; – cunostinte Microsoft Office (Excel-nivel mediu); – cunostinta engleza nivel avansat; – capacitate de raspundere si organizata; – un caracter proactive si abilitati de comunicare; – cunostinte ale sistemului ERP – constitue un avantaj. Aplica acum!

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai