Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Informatii legate de post – Salariu brut de la £6.70 pe oră (£7.20 de la vârsta de 25 de ani) • Salariu de la 1040 pe luna cu 40 ore pe saptamana. In cateva luni se poate avansa la un salar de 8 lire sterline pe ora. • Cazare asigurata de catre compania partenera pentru maxim 40 lire sterline pe saptamana (cheltuielile comune incluse) - fara a fi nevoie sa platiti in avans garantie sau prima chirie. Prima chirie platiti numai din primul salar. Mesele sunt oferite in timpul orelor de lucru. • Se accepta si cupluri. • Locurile de munca sunt in Hoteluri de 3-5 stele, restaurante si baruri. Se ofera training in cadrul companiei. - Sarcini si responsabilitati – Un Asistent General este responsabil pentru a oferi clientilor servicii de calitate in toate departamentele si se asigura ca vizita lor este placuta. Furnizeaza in permanenta servicii de relatii cu clienti de inalta calitate si este responsabil pentru indeplinirea sarcinilor rapid si eficient, mentinand in acelasi timp o atitudine pozitiva. • Mentine comunicarea incontinua intre departamente. • Servicii de Relatii cu Clienti • Manipulare numerar • Informatica de baza. • Curatarea zonelor publice. • Ofera asistenta si in alte departamente. - Beneficii – • Salariu competitiv. Orele suplimentare sunt platite in plus. Suma poate creste in cateva luni la 8 lire sterline pe ora. • Cazare asigurata din prima zi. • Contract de munca, asigurare si 28 zile concediu platit/an. • Se accepta cupluri. • Ajutor in organizarea calatoriei aplicantului, tiparirea hartei si a informatiilor legate de transportul public in Marea Britanie. • Suport telefonic in Marea Britanie si consultanta in legatura cu obtinerea NI number, inscrierea la un medic de familie (General Practitioner), deschiderea unui cont bancar.

Cerinte

- Cerinte – • Cunostinte de limba engleza la nivel conversational. • Cazier judiciar curat. • Abilitati de comunicare excelente, servicii pentru clienti, abilitati interpersonale. • Competent in matematica de baza. • Cunostinte de operare bar, restaurant sau curatenie. • Cunostinte de baza procedurilor companiilor in general. • Flexibil, onest, punctual.

100 pozitii disponibile 70 persoane au aplicat deja