Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Studii superioare (finalizate sau în curs de finalizare) in Psihologie/Resurse Umane; Motivaţie în dezvoltarea unei cariere în domeniu Persoană deschisă, agreabilă, prezenţă business Dinamism, orientarea către client, proactivitate şi flexibilitate Orientare spre rezultate şi orientare către client Abilităţi de comunicare dezvoltate Cunoaşterea unei limbi străine (constituie un avantaj) Cunoştinţe de operare pe calculator: sistemul operativ Windows, Pachetul Office

Cerinte

Descrierea jobului: Redactarea anuntului de recrutare in baza fisei de post si a specificatiilor clientului, alegerea canalului media prin care va fi promovat si postat anuntul Selectarea, din diferite surse, a persoanelor care sunt eligibile pentru pozitia oferita Contactarea candidatilor si programarea la interviu Sustinerea interviurilor si realizarea fisei de interviu Intocmirea de profile si rapoarte psihologice Monitorizarea candidatului acceptat Oferta (beneficii): Climat organizaţional dinamic Telefon de companie, materiale de promovare (cărţi de vizită) Formare continuă în domeniu (prin activitati practice - traininguri) Oportunităţi de dezvoltare profesională şi încurajarea spiritului antreprenorial

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja