Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recruteaza un ASISTENT LOGISTICA pentru unul din clientii sai, o importanta tipografie cu sediul in Bucuresti. LOCATIE: zona BERCENI Responsabilitati: • Gestiunea semifabricatelor din productie ( intrari, iesiri, amplasare in rafturi); • Supervizeaza activitatatea de ambalare a produselor pentru extern in concordanta cu cerintele existente in comanda de productie (dosarul de fabricatie); • Completeaza documentele pentru efectuarea transporturilor externe (CMR + Packing List); • Se asigura ca sunt respectate conditiile de incarcare si transport pentru marfurile care pleaca la extern (modalitati de incarcare, aplicare sigilii, etc); • Supervizeaza pregatirea coletelor pentru livrarea prin curier catre clienti interni; • Se asigura de corectitudinea conditiilor de livrare si de ambalare.

Cerinte

• Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj; • Cunostinte de Word si Excel; • Persoana organizata, riguroasa si atenta la detalii; • Bun coordonator, cu intiativa si capacitate de a propune soultii in situatii neprevazute. Beneficii : • Salariu motivant; • Bonuri de masa; • Prima de productie; • Decont abonament transport.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja