Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea pozitiei: • Gestioneaza corespondenţa specifica a diviziei; • Ofera suport administrativ in cadrul diviziei; • Asigura comunicarea cu celelalte unitati organizationale şi cu exteriorul; • Actualizeaza bazele de date specifice; • Elaboreaza rapoarte, referate, situaţii, conform solicitarilor.

Cerinte

Profil candidatului: • Student in an terminal sau masterand • Implicarea in activitati extra curriculare constituie un avantaj; • Rezultate academice foarte bune; • Abilitati bune de operare pe calculator (MsOffice, aplicaţii specifice); • Limba engleza la nivel avansat; • Foarte bune abilitati de comunicare si inter-relationare; • Bune abilitati de munca in echipa si cooperare; • Initiativa si spirit proactiv; • Orientare catre client; • Curiozitatea de a invata si interesul de a se dezvolta; • Asumarea responsabilitatii; • Integritate si onestitate.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja